איזה שי קיבלתם לחג ראש השנה?

שי לראש השנה

את השי הגדול ביותר קיבלו השנה עובדי מפעלי תובלה של כיל בנגד – 1,800 שקל לעובד. אחריהם עובדי נמל אשדוד שנהנו מ- 1,600 שקל. ואיפה עובדי חברת החשמל ברשימת הנהנים הגדולים? אי שם מאחור עם 400 שקל שי לעובד

הקיץ נגמר, חגי תשרי מתדפקים על דלתנו וכולם שואלים את כולם: "איזה שי קיבלתם לחג?" יצאנו לבדוק והנה כל המספרים שכל כך מסקרנים אתכם.

לפי הנתונים של חברת ועדים, המרכזת את המידע על הפעילות החברתית-כלכלית של ועדי העובדים בארץ, השנה הושקעו במתנות כ- 4 מיליארד שקל אשר חולקו בין 2.5 מיליון עובדים ברחבי הארץ. מדובר בעלייה של כ- 10% לעומת אשתקד ובכ- 800 שקל בממוצע לעובד. השנה תווי הקניה כבר לא היו פופולריים כמו בעבר עקב הקטנת ההנחה שמעניקות הרשתות לרוכשים. השנה היא  קטנה מ-27% בתקופה רגילה להנחה של 5-3%  בחג הנוכחי.

את השי הגדול ביותר קיבלו השנה עובדי מפעלי תובלה של כיל בנגד – 1,800 שקל לעובד. אחריהם עובדי נמל אשדוד שנהנו מ- 1,600 שקל. ואיפה עובדי חברת החשמל ברשימת הנהנים הגדולים? אי שם מאחור עם 400 שקל שי לעובד.

עובדי חרסה בנגב, גם הם יכולים לחייך ובגדול. השי שלהם עמד על 1,450 שקל.

עובדי בנק ירושלים קיבלו השנה 1,300 שקל. עובדי בנק מזרחי טפחות קצת פחות – כ- 1,000 שקל. עובדי לאומי קארד קיבלו 650 שקל ועובדי בנק דיסקונט 600 שקל.

עובדי שטראוס גרופ שמחו לקבל שי בסך 1,200 שקל.

עובדי מספנות ישראל קיבלו השנה 1,000 שקל, כמו גם עובדי טבע, מקורות, טמפו והסוכנות היהודית. גם עובדי משרד ראש הממשלה נהנו ממבחר מתנות בשווי של כ- 1,000 שקל. 1,000 שקל – זה מה שקיבלו גם עובדי מפעל הפיס ועובדי רשות שדות התעופה. לעובדי אל על העניקו מתנות בשווי של כ- 400 שקל, כמו גם לעובדי שיכון ובינוי.

את עובדי עיריית הרצליה ורמת השרון פינקו בשי בסך 900 שקל. עובדי משרד הביטחון נהנו מ- 800 שקל.

אז איזו מתנה אתם קיבלתם? שתהיה שנה מוצלחת!

Print Friendly, PDF & Email
מאמרים נוספים באותו נושא
ייצוג מעסיקים

שירות משפטי למעסיק

שירות משפטי למעסיק בשנת 2023 – הגנה משפטית וייעוץ מקצועי בעידן העסקים המשתנה במהירות והדרישות המשפטיות המורכבות, מצויה צורך עולה בשירות משפטי

Print Friendly, PDF & Email
למאמר המלא »

עורך דין דיני עבודה

משרדנו נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום דיני עבודה, וממוקם חיפה, המשרד בעל ניסיון עשיר בייצוג עובדים ומעסיקים בכל תחומי דיני העבודה וההיבטים השונים ביחסי עובד-מעביד.