תרגום נוטריוני

תרגום נוטריוני של מסמכים מקוריים או העתקי מסמכים. נדרש תרגום נוטריוני בישראל או אישור של נוטריון כי התבצע תרגום נכון.

תרגום נוטריוני לשפה בו שולט הנוטריון?

נוטריון מוסמך לאשר נכונות של תרגום מסמך. לפי החוק, נוטריון אינו רשאי לאשר תרגום אלא אם הוא בעצמו שולט בשתי השפות, שפת המקור ושפת התרגום. כמו כן, הנוטריון שמאשר את התרגום מחויב לערוך את התרגום בעצמו או לוודא בעצמו כי התרגום, שבוצע בידי צד שלישי, בוצע נכון.

במקרים בהם, נוטריון אינו שולט בשפת התרגום, עליו להשתמש בשירותי תרגום חיצוניים ולבקש אישור תצהיר מתרגם על נכונות תרגום. הנוטריון יאמת כי המתרגם הוא ביצוע תרגום של המסמך ויקבל תצהיר של המתרגם.

 איזה מסמכים דורשים תרגום נוטריוני?

בדרך כלל מסמכים אישיים ומקצועיים. למשל, תרגום נוטריוני של תעודת נישואין, תרגום נוטריוני של תעודת לידה, תרגום נוטריוני של תעודת גירושין, תרגום נוטריוני של תעודת פטירה, תרגום נוטריוני של תעודת בגרות, תרגום נוטריוני של תעודה מקצועית, תרגום נוטריוני של דיפלומה, תרגום נוטריוני של צו ירושה, תרגום נוטריוני של צו קיום לצוואה, תרגום נוטריוני של תעודת התאגדות, תרגום נוטריוני של החלטת או פסק הדין של בית המשפט, תרגום נוטריוני של  תעודת עוסק מורשה, תרגום נוטריוני של דוח מרשם החברות, תרגום נוטריוני של מסמך משפטי, תרגום נוטריוני של מסמך מרשות מקומית, תרגום נוטריוני של הסכם מכר, תרגום נוטריוני של הסכם שכירות, תרגום נוטריוני של חוזה העבודה,  תרגום נוטריוני של שאילתא מרשם המשכונות, תרגום נוטריוני של תעודה וכו'

 מתי נדרש אפוסטיל על תרגום נוטריוני?

אפוסטיל הוא מונח משפטי המבטא את האישור שניתן על כך שמסמך ציבורי בתוקף. למשל, תעודה רשמית של המדינה לצורך הצגתו מחוץ לישראל. אפוסטיל מאשר שנוטריון שאישר את התרגום הנוטריוני הוא נוטריון פעיל ורשום בפנקס הנוטריונים.

באיזה שפות שולט עורך הדין והנוטריון יעקב שניטמן?

יקב שניטמן עורך דין ונוטריון שולט בשפות עברית, אנגלית, רוסית ואוקראינית. תרגום מסמכים משפטיים ומסמכים שונים. למשל, תרגום נוטריוני מעברית לאוקראינית, תרגום נוטריוני תרגום נוטריוני מעברית לרוסית, תרגום נוטריוני מעברית לאנגלית וגם תרגום תרגום נוטריוני מאוקראינית לעברית, תרגום נוטריוני מרוסית לעברית, תרגום נוטריוני מאנגלית לעברית.

Print Friendly, PDF & Email
מאמרים נוספים באותו נושא

עורך דין דיני עבודה

משרדנו נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום דיני עבודה, וממוקם חיפה, המשרד בעל ניסיון עשיר בייצוג עובדים ומעסיקים בכל תחומי דיני העבודה וההיבטים השונים ביחסי עובד-מעביד.