משרד האוצר מקדים בשבועיים תשלומי מענק עבודה ל- 262 אלף שכירים ועצמאים

תשלומי מענק עבודה

מענק עבודה או כפי שהוא מכונה מס הכנסה שלילי, הוא מענק מטעם המדינה הניתן לשכירים ולעצמאים אשר מקבלים שכר גבוהה מ- 2,050 שקל ונמוך מ- 6,660 שקל בחודש

לכבוד חג הפסח החליט שר האוצר, משה כחלון, יחד עם מנהל רשות המיסים, משה אשר, להקדים בשבועיים את התשלומים של מענק עבודה לשנת 2015.

מדובר בתשלום האחרון של המענק בסכום כולל של כ- 390 מיליון שקל שיחולק בין 262 אלף שכירים בישראל. התשלום יועבר לחשבונות הבנק של השכירים הזכאים ב- 29 במארס 2017.

נזכיר כי מענק עבודה או כפי שהוא מכונה מס הכנסה שלילי, הוא מענק מטעם המדינה הניתן לשכירים ולעצמאים אשר מקבלים שכר גבוהה מ- 2,050 שקל ונמוך מ- 6,660 שקל בחודש. הקריטריונים מחייבים את הזכאים להיות בני 23 ומעלה עם לפחות ילד אחד שטרם מלאו לו 19 שנה או ללא ילדים ובלבד שמלאו להם 55 שנה.

על מנת לקבל את המענק, ניתן לבחור באחת משתי הדרכים. הראשונה – להגיש בקשה באמצעות אתר האינטרנט של רשות המיסים. השנייה לגשת לאחד מסניפי דואר ישראל ולקבל טופס בקשה למענק עבודה. הליך הגשת הבקשה מאוד פשוט ואינו דורש סיוע מקצועי, כמו גם  אינו כרוך בתשלום. במידה ואתם עומדים בכל הקריטריונים והגשתם בקשה, הכסף יעבור במועד שנקבע  ישר לחשבון הבנק שלכם.

Print Friendly, PDF & Email
מאמרים נוספים באותו נושא
ייצוג מעסיקים

שירות משפטי למעסיק

שירות משפטי למעסיק בשנת 2023 – הגנה משפטית וייעוץ מקצועי בעידן העסקים המשתנה במהירות והדרישות המשפטיות המורכבות, מצויה צורך עולה בשירות משפטי

Print Friendly, PDF & Email
למאמר המלא »

עורך דין דיני עבודה

משרדנו נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום דיני עבודה, וממוקם חיפה, המשרד בעל ניסיון עשיר בייצוג עובדים ומעסיקים בכל תחומי דיני העבודה וההיבטים השונים ביחסי עובד-מעביד.